Menu Zamknij

Turystyka

WYJAZDY TURYSTYCZNE

„Cudze chwalicie swego nie znacie” – dział ten poświęcony jest przewozom turystycznym w pełnym tego słowa znaczeniu. Z naszej strony w zakładce „wyjazdy” będziemy regularnie oferowali Państwu przewozy, a to do miast wojewódzkich, a to w góry, a to nad rzekę, pojedziemy też do lasu na grzyby i w każde inne miejsce które Państwo zaproponujecie. Przewidujemy także weekendowe przewozy do stolic europejskich.
Przewozy te polegają na tym, że na stronie internetowej w zakładce „wyjazdy” zgłaszacie państwo chęć wzięcia udziału w takim wyjeździe. Nie potrzebna jest cała grupa ludzi, nie potrzebujesz znajomych, bo na pewno spotkasz ich w naszym autobusie.

Czekamy na Państwa propozycje gdzie i kiedy chcecie pojechać. Bez obawy o to, że nie macie auta albo jest za małe albo za stare za dużo pali albo po prostu jest za daleko. My załatwiamy wszystko, a dla Was ważny jest wtedy tylko relaks i wypoczynek.
Chciałeś gdzieś pojechać ? Teraz masz taką możliwość !

Wyjazdy turystyczne to także przewozy grup zorganizowanych w określone przez Państwa miejsce w kraju i za granicą.

Ze względu na indywidualne podejście do każdego klienta prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub kontakt telefoniczny celem uzyskania kalkulacji.

——————————————————————————————————————————————————————————

Jeździmy dla:

mbmKoszenie - logo Jarek

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.